pies i właściciele

Weterynarz w Szczecinie – do jakiego gabinetu się udać?

Zdrowie pupila jest niezwykle ważne dla każdego zaangażowanego opiekuna, a nagłe choroby są źródłem ogromnego stresu zarówno dla zwierzęcia, jak i człowieka. Niewątpliwie zadbane i regularnie leczone zwierzęta żyją znacznie dłużej, dlatego też warto wybrać najlepszego weterynarza dla zwierzaka, by uniknąć nieprzyjemnych sytuacji w przyszłości. Oto gabinety weterynaryjne w Szczecinie, które są warte uwagi.

Weterynarze w Szczecinie

Vetmedic Szczecin to miejsce, w którym można otrzymać rzetelną i profesjonalną pomoc. W lecznicy można znaleźć specjalizacje, takie jak diagnostyka, kardiologia, chirurgia miękka, stomatologia, dermatologia oraz leczenie i profilaktyka zwierząt egzotycznych. Spora część pacjentów lecznicy to małe ssaki, gady oraz ptaki. Każdy pacjent traktowany jest z największym zaangażowaniem i uwagą. Placówka lecznicy jest kompleksowo i nowocześnie wyposażona.

Psidoktor to gabinet weterynaryjny, który na terenie Szczecina działa od 2001 roku. Obok medycyny klasycznej w lecznicy wykorzystywane jest również leczenie holistyczne, czyli homeopatię, izopatię, ziołolecznictwo, tradycyjną medycynę chińską, akupunkturę oraz laseroterapię. Diagnozowane i leczone są zwierzęta małe oraz konie. Każdy pacjent może liczyć na profesjonalne podejście i należytą troskę.

Dobry weterynarz Szczecin to kolejny gabinet weterynaryjny warty uwagi. Oferuje on usługi z zakresu szczepień, leczenia internistycznego, stomatologii, dermatologii, chirurgii miękkiej, badań laboratoryjnych oraz usług specjalnych, takich jak bezpłatna sterylizacja kotów wolno żyjących, czipowanie i wystawianie paszportów.

Gabinet weterynaryjny lek. wet. Dorota Mazur to miejsce w Szczecinie, gdzie wykonywane są zabiegi pielęgnacyjne, szczepienia ochronne dla psów rasowych i nierasowych oraz kotów, badania USG dla zwierząt domowych oraz diagnostyka laboratoryjna chorób zwierząt. W ofercie gabinetu można znaleźć specjalizacje, takie jak profilaktyka, diagnostyka, chirurgia, stomatologia, okulistyka, dermatologia, czipowanie, wystawianie paszportów i porady dietetyczne.